תכנון והקמת גינות

 
מעוניינים בתכנון והקמת גינות?

אתם בדיוק במקום הנכון.
הקמת גינות הינה התמחות שתפקידה להגשים חלומות ולהפוך חצר פשוטה וסטנדרטית למקום שבו נעים וכיף לבלות את הזמן ולחלל מעוצב ופונקציונלי להפליא. על מנת להפוך את הדמיון למציאות יש צורך בתכנון מושכל ובהקמה מקצועית בפועל. בשורות הקרובות נלמד מעט יותר אודות תהליכי תכנון והקמת גינות ונסקור את שלביהם השונים.
לפרטים נוספים ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 3234859 - 072

שלב תכנון הגינה

הגינה מהווה חלל בשטח מסוים שאותו ניתן לעצב בהתאם לרוח העיצובית הרצויה ולפונקציונליות המצופה. שלב התכנון כולל סיור של איש מקצוע בגינה והבנה מלאה של צרכי הלקוח, כאשר הגינה יכולה לשמש כקונספט עיצובי בלבד, מקום למשחקי ילדים, לצרכי אירוח או לצרכי תחביב. בעלי הבית אמורים להנחות את איש המקצוע לגבי ציפיותיהם מצרכי הגינה ועל איש המקצוע להגיב בהתאם ולתכננה באופן מושכל. הדבר תלוי בעיקר בממדי השטח, כאשר במקרה של תכנון והקמת גינות פרטיות מדובר בדרך כלל בשטח המוגבל בגודלו. איש מקצוע מנוסה יידע כיצד בכל זאת לשמור לכל אלמנט את המקום המתאים לו ולשבץ בגינה פריטים רבים כגון פינות ישיבה, פינת משחקים, פינת נוי, בריכה ואפשרויות תאורה רבות. היתרון של התהליך, לעומת פרויקטים של תכנון והקמת גינות ציבוריות, למשל, הוא שבגינות פרטיות לא צריך לקחת בחשבון תנועה מסיבית של אנשים ולכן לא חייבים לפזר את האלמנטים במרחקים גדולים אלה מאלה ועדיין ניתן לשמור על גינה מרווחת יחסית. כמובן שבהתאם לאופי השימוש פועל איש המקצוע גם בתכנון סוג הנוי והדשא, סוג המתקנים בגינה וכמובן, תכנון מערכת ההשקיה ליצירת תנאים אופטימליים.

שלבי ההדמייה והביצוע

 
לאחר קביעת סוג החומרים שישמשו ליצירת הגינה וההחלטה על המיקום האופטימלי בהתאם לשימוש המצופה וכיווני השמש, מגיע שלב ההדמיה שבו הלקוח זוכה לצפות במראה הגינה שלו בתלת ממד תוך המחשה ברורה של התנאים השונים, באור יום ובעת החשיכה. זהו שלב קריטי שבו ניתן עדיין לבצע שינויים בצורה חופשית מבלי לפגוע בזרימת העבודה. לאחר שלב זה מתחילה הקמת גינה בפועל, כאשר אורך שלב הביצוע תלוי במורכבות העבודה, גודל הגינה ומצבה ההתחלתי. בשלב זה מתבצעות הכנות של התשתיות השונות בגינה (צנרת, ניקוז, חשמל) ולאחר מכן העבודות בפועל, שתילת הנוי, דישון הקרקע והצבת המתקנים.
 
תכנון והקמת גינות
 
תכנון והקמת גינות איכותיות הם תחומי אחריותה של חברת שורשים הידועה. צרו עמנו קשר במספר
072-3234859 ויחד נתכנן עבורכם את הגינה שתמיד חלמתם עליה.