תכנון גינות פרטיות

 
חברת שורשים גינון ונוף מתמחה בהקמה, בתחזוקה ובתכנון גינות פרטיות וציבוריות בחצרות ובגגות. החברה היא הכתובת עבור אנשים פרטיים ולקוחות עסקיים שמעוניינים להקים גינה חדשה, לשפץ גינה קיימת או לדאוג לתחזוקה שוטפת. גדולתה של החברה נעוצה ביכולת שלה לספק קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת,
לרבות גיזום וכריתה של עצים בעזרת מנוף.

צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם: 072-3234859


שורשים גינון ונוף מעסיקה צוות מקצועי של גננים מוסמכים, שמבצעים את כל עבודות הקמת הגינה, לרבות בניית מסלעות, שבילים ומרבדי דשא. ניתן גם לשלב אלמנטים של מים בגינות, כגון מפלים, בריכות נוי, בריכות דגים ועוד. בחירת הצמחייה מושפעת במידה רבה מתנאי השטח, תרומתו של הצמח לנוף הכללי וכמובן צריכה מינימלית של מים. קשת השירותים הרחבה כוללת גם בניית מערכת השקיה, הוספת תאורת גן חסכונית ומותאמת לגינה עצמה והתקנת דקים ודשא סינתטי.

כל הגינות שמקימה החברה הינן רב עונתיות, כאשר חלק מהצמחייה צומחת בקיץ וחלק אחר בחורף. כך נוצר מצב שבו הגינה כל הזמן פרחונית ומלבלבת. כל זאת ללא צורך לעקור צמחייה ולהחליפה כשמתחלפת העונה.

בשורשים הכול מתחיל מהשורש!

פיתוח ותכנון גינות פרטיות

 
כל תכנון גינה מתחיל בתכנון ופיתוח נכונים המותאמים לצרכי הלקוח ותוואי השטח.

במסגרת פיתוח הגינה בחברת שורשים נציג מטעמנו יקבע איתכם פגישת ייעוץ , פגישה בה נלמד את הצורך ומטרת הגינה, גודל הגינה הרצוי, האם הלקוח מעוניין בגינה פרטית המצריכה תחזוקה שוטפת או בגינה עם דשא סינטטי וצמחים רב עונתיים.

 
תכנון גינות פרטיות