תחזוקת גינות

5 טיפים לתחזוקת גינות שוטפת

לאחר שהשקעתם לא מעט כסף וזמן בתהליך הקמת הגינה שלכם, יש צורך לתחזק אותה באופן שוטף, אחרת תוך פרק זמן לא ארוך של תחזוקה לקויה היא עלולה לקבל מראה מוזנח שלא יזכיר את הגינה בה השקעתם. לפנייכם חמישה טיפים פשוטים ומועילים עבורכם בנושא של תחזוקה גינות שוטפת.
  1. השקיה נכונה - על מנת שהגינה שלכם תהיה ירוקה ופורחת חשוב להקפיד על השקיה נכונה. יש להתחשב בסוג הצמח, בשלבי הגדילה שלו, ובשעות היממה. מומלץ להשקות את הגינה בערב לאחר שקיעת השמש, כך המים ייספגו באדמה בתהליך איטי יותר שיהיה מספיק לזמן רב יותר. מומלץ גם לבחור בתבונה את דרך ההשקיה האם בטפטפות, צינור, האם להתקין מערכת השקיה אוטומטית או ידנית להפעיל את ברז ההשקיה.
  2. צמחים רב עונתיים - זכרו כי לא כל צמח מתאים לכל עונה, אם אתם מעוניינים בגינה ירוקה ופורחת בחרו מראש בצמחים רב עונתיים, שיכולת שרידותם היא לאורך כל עונות השנה, צמחים אלו עמידים בפני הקיץ והחורף, דורשים פחות טיפול ולא צריך להחליף אותם בתדירות גבוהה.
  3. עקירה מוקדמת וניכוש עשבים- העשבים פוגעים במראה הגינה ביכולת הצמיחה שלה, על מנת למנוע את המפגע הקפידו לעקור עשבים בעודם קטנים וכמובן לאחר שדאגתם להרטיב את האדמה.
  4. בחירה נכונה של צמחים- התייעצו עם הגנן לגבי אופי הצמחים לפני שאתם ממהרים לרכוש אותם, השתדלו להימנע מבחירה בצמחים נשירים שילכלכו את הגינה בתדירות גבוהה.
  5. תכנון מוקדם- טיפ זה חשוב בעיקר לפני שאתם בוחרים עצים לגינה, רבים טועים ושותלים מספר רב של עצים על גבי שטח קטן מבלי לחשוב לאיזה גודל הם יגיעו תוך כמה שנים. חשיבה מוקדמת תמנע בעיה של צפיפות, נשירה ולכלוך.

שורשים שירות תחזוקת גינות פרטיות

 
 
אנו בחברת שורשים מציעים לכם שירות תחזוקת גינות. לכל אורך הדרך. בין אם יש לכם גינה קיימת ואתם מעונינים רק בשירות תחזוקה ובין אם אתם מעוניינים בהקמת גינה ובשירות תחזוקת גינות שנים רבות אחכ המומחים של שורשים יבטיחו לכם גינה ירוקה ופורחת בכל עונות השנה.
שירות תחזוקת גינות מבית שורשים כולל:
השקייה, שתילת צמחים עונתיים, כיסוח המדשאה, תחזוקה שוטפת של שבילים, פנסי תאורה ועוד.
 
אחזקת גינות
 
אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם שירות תחזוקת גינות - פנו כבר עכשיו לחברת שורשים.
ניתן ליצרו קשר בטלפון 072-3234859, או פשוט להשאיר פרטיכם באתר.