עיצוב גינה מודרנית

שורשים הכל מתחיל מהשורש - שירותי גינון הקמה, פיתוח ועיצוב גינות מודרניות לפרטים וקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר 072-3234859
 
גינה סטנדרטית ללא מאפיינים עיצוביים מיוחדים היא כבר מזמן אאוט, נדמה שהיום יותר מתמיד ניתן למצוא אלמנטים עיצובים כאלה ואחרים שיקשטו את החצר ויעניקו לה מראה מיוחד, מה שהופך את העבודה של הקמת גינות להרבה יותר מעניינת.
אם אתם מחפשים רעיונות לעיצוב הגינה שלכם, כדאי שתקראו את ההמלצות הבאות.

  • גינת ירק בעבודה עצמית- מה יותר מספק מלקטוף את התוצר אותו טיפחנו בעצמנו? אם אתם נהנים להשקיע ולעבוד עם הצומח, הקדישו חלק רב מחלקת האדמה לגידול ירקות, פירות, תבלינים וכל מה שיכול לתרום תוצרים למטבח
  • הסגנון הכפרי- סגנון וותיק שיוצר אווירה מיוחדת עבור מי שאוהב לשבת ולבלות שעות רבות בחצר הבית, במרכזו של עיצוב גינה מודרנית נמצא השילוש בין האבן לעץ, צבעי אדמה וטבע. שילוב של אבנים גדולות בשביל הגישה, ספסלי עץ, ותנור קמין יוצרים את התחושה המיוחדת.
  • מים במוטיב מרכזי- פכפוך המים ומראה המים הזורמים בהחלט מעניקים תחושה מיוחדת בגינה. בריכות נוי לדגים, מזרקות מיוחדות, נחל המשלב צמחיית מים, כל אלה מעניקים תחושה מיוחדת של רוגע ופופולריים מאוד לגינות פרטיות.
  • תאורת לילה- אם בעבר השקענו בתאורה לגינה כצורך בסיסי באור בזמן שעות החשיכה, היום יותר מתמיד מקובל להשקיע בתאורת הגן כיוצרת אווירה. זאת באמצעות תאורה בדמות פנסי רחוב אירופאים, תאורה מושתלת באדמה, תאורת מים, שילוב צבעים, ועוד.

הקמה ועיצוב גינה מודרנית זה שורשים

 
שורשים מבטיחים לכם גינה מודרנית וירוקה.
אנו פועלים בכל רחבי הארץ. גינות מבית היוצר של שורשים מתוכננות לפרטי פרטים כולל מדשאה רחבת ידיים, תכנון גינה פרטית בצורה מדוייקת תוך התאמה לצרכים האישיים שלכם ולתוואי השטח.
 
עיצוב גינה מודרנית