עיצוב גינה במרפסת

תמיד חלמתם על גינה? מעוניינים להקים גינה במרפסת?

שורשים יכולה להגשים לכם חלום.
לפרטים ולהזמנת שירות חייגו 3234859 - 072
 

איך מבצעים עיצוב גינה במפרסת ברמה גבוהה

אין שום ספק כי עיצוב של כל גינה, היא חוויה נהדרת, ולא מעט מהלקוחות של חברת שורשים, נהנים מתוצרים מדהימים בעזרת הגינות שאנו מקימים ומתחזקים עבורם. עם זאת, יש אנשים שטוענים כי הקמה של גינה בשטח שממילא מיועד לה, הוא עניין רגיל ומוכר מאד. אולם, מה עושה אדם שאין לו שום שטח חיצוני בביתו, אבל כן יש לו מרפסת? במצב כזה, כמובן שאפשר לפנות לחברת שורשים, שכן אנו מספקים גם את השירות המיוחד של עיצוב גינות במרפסת, וכך אתם נהנים מתוספת טבעית נהדרת לבית שלכם - גם אם מדובר על דירה בתוך בניין. כמובן שיש היבטים מיוחדים בעיצוב של גינות במרפסות, וישנם דגשים שחשוב לנו להציג בפניכם.
 

להפוך אתגר ליתרון - שורשים מומחים בעיצוב גינה במרפסת

  • מה עושים כשהמרפסת קטנה? - יש מי שטוען כי עיצוב גינה במרפסת הוא עניין של מה בכך, כל עוד מדובר על מרפסות גדולות יחסית, בשטח של 35 מ"ר לפחות. אבל מה עושים עם מרפסות קטנות יותר? האם גם אותן ניתן לשדרג ולהפוך לגינה? התשובה היא כן, אלא שנדרשת כאן מחשבה קצת יותר מקורית של ניצול השטח. כך למשל, בחברת שורשים נשמח לעזור לכם לשדרג לא רק את הרצפה של המרפסת שתהפוך לגינה - אלא גם נהפוך את הקירות של המרפסת לחלק אינטגרלי מהגינה! אין סיבה לא להשתמש במגוון רחב מאד של שיחים וצמחים מטפסים אשר יכסו את קירות המרפסת, וכך אתם מוסיפים הרבה גוון ירוק וטבעי למרפסת.

  • מה עושים עם מרפסות מוצללות? - כשבוחנים את המרפסת ואת האופציה להפיכתה לגינה, צריך לשים לב עד כמה היא מוארת באופן טבעי. יש מרפסות רבות שנהנות מאור שמש טבעי רוב שעות היום, אבל יש מרפסות שבכיוון שבו הן מותקנות כמעט ולא מקבלות שמש, ולעתים מדובר כמובן על הבניינים שמולן, אשר חסומים את השמש רוב שעות היום. מה עושים במקרה כזה? פשוט מאד. בחברת שורשים, כחלק מהשירות של עיצוב גינות במרפסת, אנחנו גם מספקים לכם את הצמחים המתאימים למרפסות מוצללות. כך, מדובר על צמחים שלא זקוקים לכמות גבוהה מידי של אור, ובכל זאת הם יצמחו וילבלבו, ואתם תיהנו ממרפסת פרחונית במיוחד!

  • האם במים יש סכנה? - ברוב הגינות יש צורך בהתקנה של מערכת השקיה מתאימה, על מנת שיהיה אפשר לגדל את הצמחים. עם זאת, קיים חשש שמא המים עלולים לפגוע בריצוף ובקירות של המרפסת. לכן בחברת שורשים, בעת השקידה על מלאכת עיצוב גינות במרפסת, אנחנו דואגים להתקנה של מערכות השקיה עם איטום מתאים, ולניקוז יעיל של המים החוצה מהמרפסת בכדי שהדבר לא יפגע במרפסת עצמה. כמו כן, ניתן להשתמש בדשא סינתטי שלא זקוק להשקיה, ובכך להקטין משמעותית את כמות המים הנדרשת להשקיה במרפסת.
 

תמיד יש פתרון!

אם כן, אם אתם רוצים להפוך את המרפסת שלכם לגינה מדהימה - טלפון אחד לחברת שורשים
ואנחנו בדרך אליכם, עם התוכנית המתאימה.

ניתן ליצרו אתנו קשר בטלפון 072-3234859 או להשאיר פרטיכם באתר.