ניקוי דשא סינטטי

דשא סינטטי דורש אחזקה נכונה

למרות שאין מדובר בדשא רגיל שדורש השקיה וטיפול שוטפים, הדשא הסינטטי דורש ניקוי ואחזקה לצורך שמירה על המראה שלו ועל ניקיונו. הניקוי של דשא סינטטי חיוני למניעת כניסה של מזיקים לגינה, במיוחד כאשר אוכלים בגינה ונשארות שאריות מזון על הקרקע. בנוסף, חשוב מאוד לנקות אותו כיוון שהצטברות של לכלוך ושל אבק משנה את הצבע של הדשא וגורמת לו להיראות דהוי ולא רענן. לכן, מדי פעם כדאי לבצע ניקיון יסודי עבורו.

כיצד מנקים?

יש כמה אמצעים שמשמשים לניקיון הדשא הסינטטי:
• מגרפה – הדשא הסינטטי הוא רגיש מאוד ולכן אין להשתמש במגרפה רגילה וקוצנית, שעלולה לפגוע בו. כאשר משתמשים במגרפה, יש להשתמש בכזו שעשויה מפלסטיק או פשוט במגרפת עלים עדינה. המגרפה מאפשרת להיפטר מלכלוכים גדולים, כמו עלים למשל וניתן להשתמש בה בעת הצורך.
• מטאטא – ניקיון הדשא הסינטטי באמצעות מטאטא הוא יסודי יותר אך עשוי לארוך זמן רב. כדאי להשתמש במטאטא כביש או בכל מטאטא ששערותיו עבות ויכולות לחדור דרך סיבי הדש. המטאטא מאפשר להיפטר מרוב הלכלוכים הקטנים.
• צינור מים – הדשא הסינטטי הוא עמיד למים, ולכן ניקיון שלו באמצעות התזת מים הוא אפשרי ואף מומלץ. ניקיון זה הוא היסודי ביותר מתוך כל הדרכים שאינן מצריכות חברת אחזקת גינות מקצועית. מומלץ לשים על קצה הצינור את האצבע כדי ליצור לחץ מים גבוה שיעיף את הלכלוך מבין החריצים בדשא. אם יש מכשיר שיוצר לחץ מים גבוה זה אפילו טוב יותר.
• שואב ייעודי – יש שואבי אבק ייעודיים לדשא סינטטי אשר מאפשר ניקוי יסודי מאוד שלו. שואבי אבק אלו קיימים בחברות המבצעות ניקיון באופן מקצועי. לא מומלץ להשתמש בשואב אבק ביתי שכן עלולים להיתקע בו לכלוכים גדולים העשויים לגרום לקלקולו.
דשא סינטטי

שורשים פיתוח ואחזקת גינות - המומחים לדשא סינטטי

חברת שורשים פיתוח ואחזקת גינות מומחית בהתקנה של דשא סינטטי איכותי עם יצירת מראה מושלם לגינה. הדשא בו אנו משתמשים מצריך ניקוי מינימלי והוא עמיד ביותר. אם ברצונכם להתקין דשא סינטטי איכותי עם השירות הטוב ביותר – צרו עמנו קשר. 072-3234859