כיצד לטפל בגינות יוקרה

הגינות הללו יכולות להיות שלכםכיצד לטפל בגינות יוקרה

אם יצא לכם לעבוד במקומות מבוססים יותר ולחשוב על הגינות היפות שיש להם ו"הלוואי שגם לי תהיה גינה כזו", הגיע הזמן שתפסיקו לפנטז ותחילו להגשים את החלום הקטן הזה. גינות יוקרה כל אחד יכול להרשות לעצמו ואם אתם אוהבים את עולם הגינון תוכלו אפילו לעצב אותה בעצמכם.

גינות אלו צריכות תחזוקה מיוחדת כאשר מדובר על סוגי צמחים מסוימים או מבנה מיוחד של הגינה אך כל אחד יכול במינימום זמן ממהלך השבוע שלו לקבל גינה מדהימה לשתות בה את הקפה של הבוקר. חשוב לציין שגינות יוקרה הן רק מונח וכל אחד יכול לייחס איזו גינה שקיימת לאן שהוא רוצה אך גינות יוקרה מתאפיינות בדרך כלל באלמנטים דומים כמו מזרקות, פסלים ופרחים מטופחים.

כיצד לטפל בגינות יקרה כך שיישמרו לאורך זמן?

  • בראש ובראשונה צריך לדעת איך לטפל בדשא. בכל גינת יוקרה הדשא הוא השחקן הכי משמעותי כיוון שדשא לא מטופח מיד יסיר את כל היופי מהגינה עמה. במידה והדשא שלכם דורש תחוקה מיוחדת חשוב מאוד שתפנימו את העובדה הזו גם אם זה אומר שתצטרכו להשקות אותו כל בוקר. אם אתם רוצים גינה יוקרתית אתם חייבים לשים יותר תשומת לב עבור הדשא, לגזום אותו שצריך ולוודא שהאדמה נשארת שלמה ללא חורים שיהרסו את האחידות.

  • אמנם השקעה בגינה יכולה לעלות לא מעט כסף אך אם כבר השקעתם שווה גם לקנות ציוד שיסייע לכם בטיפוח הגינה. אביזרים כמו מגרפה, מעדר, דשנים ועוד הם אביזרי חובה למי שרוצה גינה מטופחת ומתוחזקת. אם יש לכם צמחייה שמקבלת יותר מידי שמש במהלך היום צרו לה הצללה, סדרו את הערוגות כאשר גם כל מיני פסלים וקישוטים יכולים להיות חלק ממסע הקניות.

  • אמנם הגינה יכולה להיות מטופחת מושקעת אך בסופו של דבר מה שהופך גינות יוקרה ליוקרתיות הן כל התוספות המגניבות כמו למשל של מזרקה קטנה באמצע הגינה או בפינה שלה, דברים כמו כמו מזרקה או פסלים מיוחדים הן קנייה חד פעמית שיכולה אמנם להיות יקרה אך היא נכס לאורך שנים ארוכות.

שנו את הגינה לפי עונות השנה

כדור הארץ נותן לנו ארבע עונות שנה מגוונות כדי שלא נהיה תקועים על אותם צמחים כל הזמן. אם אתם מגדלים פירות או ירקות בעצים בגינה, כשנגמרת להם העונה כדאי שכבר יהיו לכם שתילים מוכנים לעונה החדשה. במידה ויש לכם פרחים מסוימים שנגמרת להם העונה, תוכלו לזכות בפרחים פורחים ומלבלבים אחרים אם תבדקו מהם הפרחים העונתיים הנוכחיים.

יש גם עיצובים שמשתנים לפי המודרניזציה שמפתיע אותנו כל פעם מחדש. גינות יוקרה הן ממש כמו חיית מחמד שדורשת טיפוח ואכפתיות אדוקה וככל שיהיה לכם יותר אכפת ממנה אתם גם תיהנו ממנה יותר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר במספר 072-3218718 ונשמח לעמוד לשירותכם.