התקנת מערכת השקיה

 
מחפשים שירותי התקנת מערכת השקיה?
שורשים תספק את התשובה הנכונה!
התקנת מערכות השקיה מתקדמות בגינות פרטיות וציבוריות, לטובת שמירה קפדנית על הצמחייה במשך כל עונות השנה.
לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 3234859 - 072

התקנת מערכת השקיה – המפתח לגינה יפהפייה

כפי שידוע לכולם, צמחים חייבים מים כדי לפרוח וללבלב. מכיוון שאצלנו בישראל לא כל השנה חורף, ומכיוון שגם החורף שלנו הוא לא בדיוק חורף, חשוב מאוד לבצע התקנת מערכת השקיה שתעשה את העבודה.

בבחירת התקנת מערכת השקיה צריכה להתבצע על פי סוג הצמחייה, האקלים באזור וכמובן – התקציב שעומד לרשותכם, ולכן חשוב שתיעשה על ידי איש מקצוע, שיוכל להמליץ על המערכת המתאימה לצרכים האישיים שלכם.

סוגי מערכות השקיה

יש לא מעט סוגים של מערכות השקיה, אולם המערכת הטובה והמומלצת ביותר היא אחת ממערכות ההשקיה הממוחשבות, המסוגלות לזהות את צורכי הצמחייה ולספק לכל אזור בגינה את כמות המים הנדרשת. מערכת כזאת גם תשמור על חיי הצמחים ותאפשר להם ללבלב לאורך זמן, וגם תאפשר לכם לחסוך במים, שכידוע אינם זולים במדינתנו.

צוות שורשים לשירותכם

צוות הגננים המוסמכים של שורשים מתמחה בהתקנת מערכות השקיה, וישמח להגיע אליכם, לבחון את הגינה ואת סוג הצמחייה, ולהתאים עבורכם את מערכת ההשקיה הנכונה.

ברשותנו מגוון רחב של מערכות השקיה, כולן מיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום ומגיעות אליכם באחריות. את ההתקנה מבצעים אנשי המקצוע המוסמכים שלנו, אשר דואגים לוודא שהיא עובדת כראוי ומספקים לכם את כל הוראות ההפעלה, לטובת שמירה מקסימלית על יופייה של הגינה.

מלבד התקנת מערכות השקיה נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי תכנון נכון של הגינה, על מנת שתוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן – בכל עונות השנה.
אז אם אתם מחפשים שירותי התקנת מערכת השקיה מקצועיים ובאחריות – צרו עמנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לתת לכם שירות.
לפרטים חייגו 3234859 - 072 או צרו עמנו קשר דרך האתר,
ונשמח לסייע לכם להקים גינה מלבלבת ופורחת – ככל שרק אפשר.