הקמת גינות פרטיות המותאמות לכלב

מדוע צריך להתאים את הגינה לכלב?

 
כלב ידוע כחבר הטוב ביותר של האדם, וככזה יש להתייחס אליו כאשר מעצבים את הבית וכמובן גם את הגינה. הגינה היא מקום המשחק והמנוחה העיקרי של הרבה מאוד כלבים, ועיצוב נכון שלה יאפשר לכלב להוציא את האנרגיה שהוא צריך מבלי לסכן אותו ומבלי שהכלב יוכל לגרום ללכלוכה או להריסת חלקים בה. עבור אנשים שיש ברשותם כלב, הקמת גינות פרטיות דורשת תשומת לב מיוחדת והיא צריכה להתבצע באופן מקצועי.

  חשוב להקפיד על מספר דברים כאשר מתכננים גינה שמותאמת לכלב

  יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם כאשר מבצעים הקמת גינות פרטיות לבתים עם כלב:
  • אזור פתוח למשחק – כלבים כיום לעתים לא זוכים להוצאת אנרגיה מספקת ולכן עלולים לסבול מבעיות של השמנה – ממש כמו בני אדם. כדי שהכלב ייהנה מהוצאת אנרגיה נוחה ובטוחה, כדאי ליצור אזור פתוח רחב ידיים, ללא מכשולים באמצע הדרך כמו ריהוט או בריכות נוי. את הרהיטים והפריטים השונים עדיף למקד בצדדי הגינה.
  • צמחייה בטוחה – ישנם צמחים שרעילים ליונקים ובפרט לכלבים, למשל קיקיון והרדוף. לכלבים אין שיקול דעת מדויק כמו של בני אדם ולכן הם עלולים בטעות לאכול צמחים אלו, דבר שעשוי לגרור אחריו אסון עבור הכלב. לכן לפני בחירת הצמחייה יש להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים צמחים שהם בטוחים עבור חיות מחמד ומצד שני גם יפים עבור עיצוב הגינה.
  • הצללה מספקת – אמנם לא מדובר בדבר שחשוב רק עבור הכלב, אך הכלב לא ישים לב שהוא נמצא בשמש שעות רבות ולכן עלול להתייבש ללא הצללה. כדאי לבחור בעצים שגדלים לרוחב ומספקים צל. ניתן גם לשלב פרגולה שתעניק צל ומראה מעוצב לגינה
  הקמת גינות פרטיות

  שורשים פיתוח ואחזקת גינות יתאימו את הגינה המושלמת לכם ולכלבכם

  חברת שורשים – פיתוח ואחזקת גינות היא בעלת ניסיון רב בהקמת גינות פרטיות מכל הסוגים. החברה משתמשת בצמחייה בטוחה ונאה בשילוב מערכות השקיה מתקדמות. אנשי המקצוע בחברה מתכננים את כל הפרטים הקטנים שיעניקו לכם ולחיות המחמד שלכם שהייה נעימה ומהנה בגינה.