הקמת גינות פרטיות

 
מעוניינים בהקמת גינה פרטית?

הגעתם בדיוק בזמן הנכון.
הגינה היא נכס ממשי עבור בעליה, שכן היא מהווה את המשך החלל הרציף של הבית ומציעה פונקציות משמעותיות שלא היו מתקיימות בלעדיה. כמובן, שעל מנת שהגינה אכן תשקף נכונה את הצרכים של בעלי הבית, יש להקימה באופן מושכל תוך היעזרות בחברת תכנון ופיתוח מובילה בתחום. בשורות הקרובות נלמד מעט יותר אודות התהליך של הקמת גינות פרטיות ונסקור את השיקולים השונים שיש לקחת בחשבון.
לפרטים נוספים ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 3234859 - 072

מהי מטרת הגינה?

החלק הראשון בתהליך הקמת הגינה הוא כמובן ההחלטה על מטרתה, זאת בהתאם לצורך הספציפי של המשתמשים בה. קיימים כמה סוגי גינות שניתן להקים:

  • גינת אירוח - גינות אלו כוללות גריל גז או מטבח חיצוני, מקום רב המוקדש לפינות ישיבה וריהוט גן ולעתים אף בריכה.

  • גינת משחק - הקמת גינות פרטיות שכאלה צריכה לקחת בחשבון את המרחבים הנדרשים לילדים ואולי אף תכנון מחסן גינה שישמש בתור חדר משחקים עבורם.

  • גינת נוי - משרתת את בעליה מבחינה עיצובית ואולי אף לצרכי תחביב. גינות אלו כוללות מסלעות, צמחיה מגוונת ולעתים אף בריכות נוי.
 
מתן תשומת לב לפרטים והתחשבות במיקום הגינה ביחס למבנה הם חשובים ביותר על מנת לתכנן גינה ראויה שבה יהיה נעים לשהות ברוב שעות היום.

השקייה, חשמל ותאורה

 
הקמת גינות פרטיות הינה פעולה אדריכלית של ממש שכוללת גם ביצוע החלטות מושכלות לגבי המערכות השונות שיפעלו בגינה. פעולות ההקמה עשויות לכלול שינויים במערכת המים של הגינה עד ליצירת מערכת השקיה חכמה שתהיה יעילה ביותר, תספק את
כמות המים המדודה בכל מתחם ותחסוך לא מעט בהוצאות. באופן דומה מבוצע תכנון מפורט של מערכת החשמל במתחם כך שניתן יהיה ליצור גישה לאלמנטים חדשים ובייעוד הנדרש כגון גופי תאורה ייעודיים, שקעי חשמל למטבח חוץ ועוד.

לאחר שלב התכנון, מבוצעת הדמייה ממוחשבת של הגינה שנועדה להמחיש ללקוח כיצד תיראה גינת הנוי שלו.
 
הקמת גינות פרטיות
 
אם הלקוח מאשר, מתחילות עבודות ההקמה שמתחשבות בדיירי הבית על מנת שלא להפריע למהלך החיים השגרתי שלהם. תהליך ההקמה כולל פעולות שונות של חפירה, דישון הקרקע, עבודות חשמל וצנרת, שתילה, צביעה ולעתים אף גיזום, העברה או עקירה של צמחייה קיימת, בהתאם לתקנות המחייבות את הגננים.
מעוניינים להקים גינה פרטית לתפארת? חברת שורשים תשמח לעמוד לצדכם לאורך כל שלבי התהליך. הקמת גינות פרטיות ואחזקתן השוטפת הן המומחיות שלנו, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לפרטים נוספים צרו עמנו קשר במספר 072-3234859,
יחד נקים את הגינה המושלמת.