הקמת גינות

 
האם האדמה מספיק טובה לשתילה? איזה צמחים יתאימו לאקלים וייצרו גינה יפה?
הקמת גינות היא עבודה לצוות המומחים של שורשים. להזמנת הקמת גינות מקצועית בהתאמה אישית על ידי צוות גננים מוסמכים חייגו עכשיו 3234859 - 072

הקמת גינות - להרגיש את השטח

תכנון הקמת גינות נוי ופינות נוי אינה דבר של מה בכך. אמנם, לכאורה מדובר בעבודה קלה יחסית, של בחירת פרחים וצמחים ושתילתם באדמה, אולם בפועל מדובר בהרבה יותר מכך. הקמת גינות פרטיות, בין אם מדובר בהקמת גינות יוקרה ובין אם מדובר בגינה סטנדרטית אך יפה, מצריכה ידע רב בתחום, אם רוצים באמת ליהנות מהתוצאה צריך להקפיד על תכנון נכון ופיתוח.

תכנון ופיתוח לפני הקמת גינות

 
  • תכנון גינות פרטיות - כשמקימים גינה, קודם כל חשוב לתכנן באופן מדויק איך רוצים שהיא תיראה. חשוב מאוד להבין היכן למקם את הצמחים השונים, את העצים ואת האלמנטים העיצוביים, כמו כן יש צורך באחזקת גינות על מנת שבסוף התהליך אפשר יהיה ליהנות מגינה יפה שתלבלב ותפרח לאורך זמן.
  • ביצוע בשטח - גם כשמתכננים באופן מדויק את מראה הגינה, חשוב להיות ערוכים להתרחשותם של דברים בלתי צפויים בשטח, ולהיות מסוגלים להתמודד איתם על מנת שבסופו של דבר הגינה תפרח ותלבלב. גננים מקצועיים ומוסמכים מכירים הרבה מאוד מצבים ויודעים לתת להם פתרונות, כך שאת הקמת הגינה עדיף להשאיר להם.
 
הקמת גינות
 
  • התקנת מערכות השקיה - כאשר מתכננים גינה חשוב מאוד לדאוג להקמה של מערכת השקיה מתאימה, על מנת שהפרחים והצמחים יקבלו את מכסת המים הדרושה לקיומם. כדאי מאוד לקבל המלצה מגנן מוסמך לכוונון נכון של המערכת, על מנת שכל חלק בגינה יקבל את כמות המים הדרושה ושאפשר יהיה ליהנות מגינה שנראית כל הזמן כמו חדשה.

הקמת גינות מתחילה בשורשים

צוות הגננים המוסמכים של שורשים מתמחה בתכנון והקמת גינות, בזכות הידע והניסיון הרבים שצבר עם השנים. נשמח לשמוע בדיוק על איזו גינה אתם חולמים, ולהגשים לכם חלום מלא בצמחייה ובפרחים המתאימים.

להזמנת הקמת גינות שתגשים לכם חלום חייגו עכשיו 3234859 - 072 או צרו עמנו קשר דרך האתר וצוות שורשים מתחייב להקים עבורכם את הגינה היפה ביותר שאפשר.