הכנת הקרקע להתקנת דשא סינטטי

דשא סינטטיהוא פיתרון נפלא, אסתטי ומשתלם כלכלית אפילו שאינו צומח טבעי. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת בפופולאריות של דשאים סינטטיים במגזר הפרטי והמוסדי ובנוסף אנו רואים שיפור באיכות המוצרים ובדמיונם הוויזואלי והתחושתי לדשא אמיתי. על מנת שהמשטח הירוק והנעים שלכם אכן ישרת אתכם נאמנה ויחסוך לכם כסף בהוצאות תחזוקה וגינון, יש לבצע כראוי את התהליך החשוב של התקנת דשא סינטטי.
אנו ב"שורשים" בהחלט מכירים בצורך וברצון בפתרון של דשא סינטטי ולעתים אף מעודדים שימוש במוצרים האיכותיים שבהם אנו משתמשים על פני חלופות מעולם הצומח. אנשי המקצוע שלנו מיומנים בהתקנת דשא סינטטי לכל שלביו כך שאתם מקבלים תוצאה מרהיבה, נעימה ושימושית מאוד.
התקנת דשא סינטטי
התקנת דשא סינטתי
התקנת דשא סינטטי

הכנה טובה המבטיחה התקנה איכותית

כדי שהדשא הסינטטי שלכם יהיה יפה, שימושי ויפה לאורך זמן ובאמת לא יצריך מכם הוצאות תחזוקה שוטפות, יש להכין את הקרקע היטב מלכתחילה.

השלבים החשובים והמהותיים בהכנת קרקע להתקנת דשא סינטטי הם:
  • ריסוס נגד עשבים: אנו משתמשים בחומרים ייעודיים ואיכותיים אשר משמידים את העשבים באזור המיועד לדשא הסינטטי ומונעים פגיעה שלהם במשטח המותקן.

  • יישור הקרקע: הקרקע צריכה להיות ישרה ואחידה. לעתים יש לחפור מעט ולהסיר את שכבת הקרקע העליונה ולעתים אנו רק מיישרים אותה בעזרת ציוד מתאים. היישור מבטיח התקנה בטוחה, יעילה ושימושית של הדשא הסינטטי, ללא בליטות ותוך הקטנת הסיכון לפגיעה ביריעות הדשא.

  • פיזור חומר מילוי: על גבי הקרקע המיושרת, אנו מפזרים באופן מדויק ואחיד מצע מילוי ייעודי שעליו יונח הדשא. חשוב ליצור שיפוע נכון ועדין לצורך ניקוז המשטח.

  • הנחת יריעת בסיס: לאחר יישור, מילוי והידוק המשטח הרלוונטי, אנו מניחים יריעות בד ייעודיות שעליהן נבצע בהמשך התקנת דשא סינטטי והדבקת יריעות הדשא למשטח והאחת לשנייה.
לאחר ביצוע שלבים חשובים אלו בתהליך ההכנה, אפשר לעבור לשלב התקנת הדשא הסינטטי עצמו – הנחת הדשא, הדבקת יריעות, חיזוק חיבורים, הידוק והברשת חומר מילוי להשלמת העבודה והמראה הירוק העשיר שאתם מחפשים.
אם אתם מחפשים התקנת דשא סינטטי איכותית, אסתטית וארוכת טווח, המקצועיות היא קריטית. פנו היום לשורשים ואתם בדרך למשטח ירוק ומקסים – 072-323-4859.