הכן גינתך לקיץ

אם גם אתם נמנים עם ברי המזל שנפלה בחלקם גינה ביתית מרווחת, הרי שזהו בדיוק הזמן להתחיל ולהכין אותה לקראת הקיץ ההולך ומתקרב. ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? פשוט להזמין שירותי אחזקת גינות תקופתיים ולהקפיד על מספר כללים חשובים לשמירה על הגינה. להלן חמישה קריטריונים שכל חברה איכותית תספק לכם במסגרת שירותיה.

אחזקת גינות לקראת הקיץ – כך תעשו זאת בצורה נכונה

כאמור, כל גינה ביתית חייבת לעבור תחזוקה שוטפת על מנת לעמוד בכל הציפיות ולהיראות מזמינה ופורחת. רק חברת אחזקת גינות מקצועית תהיה מסוגלת לעמוד במשימה ולמקסם את יתרונות השטח. כל חברה שכזאת תספק לכם שירותי גננות שוטפים ואף תציע לכם טיפים ושיטות שישדרגו את גינתכם משמעותית. בין הטיפים היותר מומלצים ניתן לציין:
 
  • התקנת מערכת השקיה ממוחשבת - כדאי מאוד להכין את הגינה לקיץ תוך תכנון והתקנה של מערכת השקיה ממוחשבת, שמתוכנתת מראש לבצע השקיה בשעות המתאימות ביותר ובכמויות הנכונות, לפי דרישות הצמחים, הטמפ' ומצב הלחות באדמה. הדבר יביא לחיסכון כספי משמעותי בעלויות ההשקיה ויעזור לשמור על גינה ירוקה ופורחת.
  • טיפול בעשביה – העשבים השוטים מעיבים על מראה הגינה ומפריעים לילדים לשחק בה. רק הסרת העשבים "מן השורש" תאפשר את העלמתם לצמיתות לאורך הקיץ, כאשר הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חברת אחזקת גינות מקצועית המחזיקה בכל האמצעים לבצע זאת.
 
הכן גינתך לקיץ
 
  • הדברה – תקופת הקיץ מביאה עמה מזיקים רבים כמו גם פטריות ועובשים. הדברה מקצועית של הקרקע והצמחייה תמנע זאת כמעט לחלוטין. חברות האחזקה המובילות מציעות שיטות רבות לביצוע ההדברה, חלקן אף ירוקות לחלוטין שאינן פוגעות בבריאותכם או בסביבה.
  • עיצוב הגינה מחדש – מאחר שאתם הולכים לבלות זמן לא מועט בגינה במהלך הקיץ הקרוב, כדאי שתהיה זו גינה מעוצבת להפליא. ובכן, חלק בלתי נפרד משירותי האחזקה כולל גם תכנון ועיצוב של הגינה לפי טעמו של הלקוח. ניתן לתכנן גינות יפניות, גינות אנגליות ואף גינות מודרניות שכוללות שימוש בדקים ואולי אף הקמת בריכה.
  • הצבת דשא סינטטי – אלה מכם שרוצים לחסוך בעלויות התחזוקה יכולים פשוט לבחור באופציית הדשא סינטטי. משטח זה אינו דורש השקיה ולמעשה נראה ומרגיש כמו דשא טבעי לחלוטין.
כל העובדות מראות כי גינה שאינה מתוחזקת בסופו של דבר נזנחת. התקשרו עוד היום אל חברת שורשים ותוכלו להימנע מכך עם שירותי אחזקת גינות מיוחדים לקראת הקיץ ההולך ומתקרב.
לפרטים נוספים צרו עמנו קשר במספר 072-3218718, ממתינים לשיחתכם.