גינות יוקרה

שורשים הקמה ועיצוב גינות יוקרה לפרטים וקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר 072-3234859
 
גינות יוקרה הן גינות שהושקעו בהן מחשבה והשקעה מעבר לסטנדרט, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ושימוש בחומרים איכותיים בקווי עיצוב ייחודיים. במילים אחרות, גינה יוקרתית היא גינה שנראית מדהים אך גם פונקציונלית להפליא. בשורות הקרובות נלמד מעט יותר אודות השלבים של הקמת גינות יוקרה והשיקולים הכרוכים בכך.

הקמה ועיצוב גינות יוקרה

 
שלב 1 - תכנון כללי
בשלב זה נפגש נציג החברה עם בעלי הבית ונקבעים הקווים הכלליים בכל הקשור לעיצוב ופונקציונליות הגינה המיועדת. נציג החברה מצלם את השטח, לוקח מידות ומתעד בדיוק כיצד בעל הבית רואה בעיני רוחו את גינת היוקרה העתידית שלו. שלב זה חשוב ביותר לשם תיאום ציפיות לקראת השלב הבא. חלק מהשאלות שעולות
בשלב זה קשורות לאופי הגינה (כפרית, פראית וכו')
ומי המשתמשים בה (האם ישנם ילדים, בעלי חיים, קשישים וכו').
 
גינות יוקרה
 
שלב 2 - תכנון מפורט
בשלב זה ימוקמו כל האלמנטים במקומם על הנייר (מטבח החוץ, בריכת השחייה או הנוי, דק מעץ מלא, צמחייה וכו') ותבוצע אילוסטרציה של הגינה להמחשת התוצאה הסופית ללקוח, לרבות שילובי התאורה. בשלב זה הלקוח יכול לאשר או לבקש שינויים כאלו ואחרים. לאחר מכן תוגש ללקוח הדמיה סופית של המתחם ותוכנית מפורטת. הקמת גינות יוקרה כוללת בדרך כלל גם הצבת מבנים במתחם (פרגולות, מחסן גינה, בריכה) וגם מידותיהם של אלו יהיו כלולים בתוכנית. אם צריך לאשר תוכניות בנייה ברשות המקומית, שלב זה יכלול גם את כל ההכנה והטיפול בבירוקרטיה הרלוונטית בליווי אדריכל.

שלב 3 - שלב הביצוע
שלב הביצוע כולל את הכנת השטח לקראת ההקמה, ביצוע החפירות הנדרשות וההקמה בפועל. אם מדובר במבנה מאוכלס, עבודות ההקמה יתחשבו בכך תוך מינימום הפרעה לחיים התקינים של דיירי הבית. אם מדובר בבית שאינו מאוכלס, עבודות ההקמה יהיו מסיביות יותר על מנת לסיימן בהקדם ולאפשר למשפחה לחזור לביתה מהר ככל שניתן. כמובן שכל תהליך הביצוע מבוצע אף הוא בשלבים, כאשר כל שלב חייב להיות מאושר ע"י הלקוח. אם עולה צורך בשינויים כלשהם נקבעים מועדים חדשים בהתאם.
הקמת גינות יוקרה, כמו גם תחזוקה שוטפת ש הן, זהו עניין למקצוענים בלבד. חברת שורשים, הקיימת משנת 2006 ומנוהלת על ידי אלמוג, איש מקצוע מוביל, תשמח לבצע עבורכם את המשימה ברמה הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3234859.