אחזקת גינות ציבוריות

 

מי דואג למלאכה המורכבת של אחזקת גינות ציבוריות?

כאשר גורמים שונים מעוניינים בהקמה של גינה ציבורית, הם בעיקר חושבים על התועלת אשר הגינה הציבורית תספק לסביבה - היא מעלה מאד את ערך השכונה שבה היא ממוקמת, היא מקום נהדר למשפחות ולזוגות צעירים ולבני נוער, היא מוספיה מאד לאיכות הסביבה ובאופן כללי הגינות הציבוריות תורמות מאד לכל רשות מקומית שבה הן ממוקמות. עם זאת, חשוב מאד שהיזמים יסתכלו גם על היום שאחרי. כלומר - לא מספיק להקים את הגינה הציבורית, אלא גם יש לדאוג לאחזקתה. הנושא של אחזקת גינות ציבוריות הוא מאתגר מאד, משום שבניגוד לגינה פרטית, בגינה הציבורית עוברים מידי יום מאות אנשים במינימום - אם לא אלפי אנשים (תלוי בגודל הגינה ובמיקום שלה). לכן, מומלץ בחום לפנות לחברת שורשים, שכן לחברתנו ניסיון מקיף ורב-שנים של טיפולים ואחזקה קבועה לגינות ציבוריות ברמה הגבוהה ביותר.

מה כוללים שירותי האחזקה שלנו?

 
כיסוח הדשא - אחד ההיבטים החשובים ביותר באחזקה של גינות ציבוריות, הוא כיסוח קבוע של הדשא. אם הדשא גדל יותר מידי הוא נעשה לא נעים למגע, הוא דורש יותר מידי השקיה, ויש תופעה יתרה של גבעולי דשא נבולים שאינם יפים כלל. שמירה על דשא מוגזם ומכוסח, שומרת מאד על האסתטיקה של הגינה הציבורית, והופכת אותה לראויה יותר עבור כלל האוכלוסיה.

  • שמירה על מערכת ההשקיה - כדאי לזכור כי שירותי אחזקת גינות ציבוריות של חברת שורשים, כוללים גם תחזוקה קבועה של מערכת ההשקיה בגינה.
 
אחזקת גינות
 
מערכות ההשקיה ברוב הגינות הציבוריות הן כמובן מערכות אוטומטיות יעילות מאד, אך יש להקפיד ולתחזק אותן באופן קבוע. מספיקה תקלה אחת קטנה במערכת, על מנת שהצמחייה כולה תנבול תוך זמן קצר, בוודאי בגינה ציבורית שכה חשופה למפגעים. על כן, הצוות מקצועי של שורשים עוקב אחרי מערכת ההשקיה, וכמובן שאם יש בעיה - מטפלים בה במהירות. מערכות ההשקיה אף קשורות כמובן למערכות המים הכלליות בגינה - כולל תעלות, בריכות נוי, אגמים, ועוד.

  • דישון הקרקע - על מנת שהצמחים השונים יגדלו בקצב משביע רצון, יש לדאוג כמובן לדישון של הקרקע ברמה כזו או אחרת. גם זה שירות שחברת שורשים מספקת לגינות הציבוריות.

  • תאורה מתאימה - היבט שלא תמיד חושבים עליו במסגרת של אחזקת גינות ציבוריות, הוא ההיבט של גופי התאורה בגינות הללו. הרי בגינות הללו נמצאים לא מעט אנשים גם בשעות שבהן מחשיך (בוודאי בתקופה של שעון החורף), ויש לדאוג לגופי תאורה הולמים בגינה - וגם לשמור עליהם תקינים לאורך זמן, ולהחליף או לתקן אותם במידת הצורך - גם את זה חברת שורשים יכולה לבצע.

אתם יכולים להיות רגועים

על כן, אם אתם מחפשים חברה שתוכל לנהל עבורכם את הגינה הציבורית כשאתם לא צריכים עוד לחשוש לדבר - פנו כבר עכשיו לחברת שורשים. ניתן ליצרו אתנו קשר בטלפון 072-3234859,
או להשאיר פרטיכם באתר.