אחזקת גינות פרטיות

 
הגינה הפרטית מהווה חלק בלתי נפרד מהבית. בגינה ניתן להעביר שעות ארוכות של בילוי והיא תורמת רבות לעיצוב הבית ולאיכות החיים בו, אלא שללא אחזקה שוטפת היא תתחיל לגדול פרא ולצבור ליקויים, ובסופו של דבר תאבד מערכה הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינת המראה העיצובי שלה. כדי לשמור על איכות הגינה שלכם לאורך שנים עליכם לדאוג להזמנת שירותי אחזקה תקופתיים. מהו שירות אחזקת גינות פרטיות ואילו סוגי עבודות כלולים במסגרת שירות יעיל זה? להלן התשובות:

אחזקת גינות פרטיות - למה הכוונה?

 
אחזקת גינות היא אסופה של פעולות שונות המבוצעות כל אחת בתדירות הרצויה כדי לשמור על הגינה מפני פגיעות ואף לשפר אותה עם הזמן. תדירות הטיפולים השונים הינה נגזרת של כמות הצמחייה בגינה, סוג הצמחייה, עונת השנה, חשיפה לשמש ותדירות השימוש בה. כמובן שגינות נוי שכוללות אלמנטים רבים "טבעיים" כגון פרחים, עצים ודשא, זקוקות לפעולות אחזקה תדירות יותר מאשר גינות "סגורות" שבהן בוצע שימוש רב באבנים, "דקים", מדרכות וכו'.
 
אחזקת גינות פרטיות
 

מה כוללות פעולות האחזקה?

שירותי האחזקה כוללים טיפול מקיף בכל רכיבי גינת הנוי, החל מהצמחייה הטבעית והאדמה וכלה בכל אחד מהאלמנטים הנוספים בה. להלן סיכום של פעולות האחזקה השונות:

  • צמחייה רצויה – הפרחים שנשתלו, השיחים העצים והדשא, כולם זקוקים לאחזקה שוטפת שכוללת גיזום, כיסוח וטיפול במחלות וטפילים מזיקים.
  • צמחיית פרא – חשוב לבצע ניכוש תקופתי של העשבים השוטים בגינה כדי לשמור על איכות הצמחייה הרצויה.
  • טיפול בקרקע – דישון הקרקע בחומרים רצויים, אוורור האדמה לקראת החורף (ע"י קלשון).
  • פעולות נוספות - אחזקת גינות פרטיות כוללת גם טיפול באלמנטים הנוספים בגינת הנוי לרבות מערכת ההשקיה, טיפול בריהוט הגן, בשבילים ובמסלעות, בריכות הנוי ועוד.
אם אתם מעוניינים בהקמת גינה פרטית או לתחזק גינה קיימת ברמה הגבוהה ביותר, חברת שורשים פיתוח ועיצוב גינות נמצאת כאן עבורכם.


צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3234859 וקבלו ייעוץ ומידע מקצועי ממומחי החברה.